Cs Go Güncellemeleriyle Gelen Yeni Özellikler

En popüler oyunlardan olan Counter- Strike: Global Offensive yani Cs: Go, yeni güncelleme yayınlayarak dikkatleri üzerine çekti. Güncelleme sayesinde oyuna birçok yeni özellik yüklenmiştir. Cs:Go son güncelleme ile çok önemli performans iyileştirmeleri sağlamıştır. Yıllar öncesinden Valve tarafından geliştirilen Counter Strike oyunu, video oyunlar içinde popüler efsanevi oyunlardandır. Counter Strike Global Offensive oyunu kullanıcıları gün geçtikçe artmaktadır. Son güncelleme ile meydana gelen yeniliklerin neler olduğu, efsanevi oyunun takipçileri tarafından merak edilmektedir. Dünyada en çok kullanıcıya sahip olan oyunlardan olan Counter Strike: Global Offensive oyununa gelen yeni güncellemeler ile yeni haritalar yeni silahlar eklenmiştir. Silahların fiyatları, atış hızları üzerinde farklı değişiklikler yapılmıştır.

Efsanevi Oyuna Son Güncelleme ile Gelen Yenilikler

Counter Strike: Global Offensive oyunu kısaca Cs: Go olarak adlandırılmaktadır. Cs: Go oyununun bir önceki sürümünde oyun içinde kullanılan el bombalarının geliştirilmesi gerekiyordu. El bombaları kullanıldıkları zaman oyun içinde takılmalar ve durmalar oluyordu. Cs: Go son güncelleme ile bu sorun ortadan kaldırıldı. Bununla birlikte el bombalarının sıçrama ve atılma ayarları ile kapıdan geçme ayarları yenilendi. Counter Strike: Global Offensive efsanevi oyununun son güncellemesiyle birlikte gelen özelliklerden birisi de ölen oyuncuların görülebilmesidir.

Counter Strike: Global Offensive oyununun son sürümünde oyun içine yeni arka plan eklenmiştir. Ayrıca, Cs: Go son güncelleme ile çeşitli yeni arka plan manzara özelliklerinin yanı sıra yeni çıkartmalarda eklenmiştir. Valve’nin oyuna son güncellemeyi getirmesiyle performans iyileştirildiğinden dolayı özellikle ekran kartları sınırlı olan kullanıcılar için çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Performans iyileştirmeleri geniş ekranda oyunu oynayanlar için ekran titreme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Oyundaki yüklenme hızı yükseltilmiştir. Böylece oyun akıcı bir şekilde oynanmaktadır.

Sistem Gereksinimlerinde Yenilenme

Yeni güncelleme ile ön bellek getirilmiştir. Dokular için geliştirilen ön bellek sayesinde aynı doku defalarca yüklenmemiş oluyor. Cs: Go son güncelleme ile oyuna eklenen ”Texture Streaming” özelliği en önemli değişikliklerdendir. Bu özellik Cs: Go oyunun video ayarlarına eklenmiştir. Bu özellik sistemi daha zayıf olan bilgisayarlar için önemlidir. Texture Streaming özelliği sayesinde video hafızasına aşırı derecede yüklenilmemiş oluyor. Bu durumda bilgisayarda oynanan oyunda oldukça yüksek düzeyde performans sağlamaktadır. Bir önceki sürümde fiyatı oldukça yüksek olan sg553 silahının fiyatı Cs: Go son güncelleme ile düşürülmüştür.

Cs: Go son güncelleme ile oyuna gelen yeni özellikler:

  • SG553 silahı üzerinde getirilen yenilikler
  • Aug üzerinde geliştirilen yenilikler
  • Deagle üzerinde getirilen yenilikler
  • M4A1-S üzerindeki değişiklikler
  • TEC-9 silahı üstündeki değişiklikler
  • Bizon silahında yapılan yenilikler
  • Haritalar üzerindeki yeni güncellemeler

Cs: Go son güncelleme ile Sg553 üzerinde yapılan değişikliklerle birlikte silahın atış hızı değiştirilmiştir. Kapalı dürbün varken atış doğruluk düzeyi azaltıldı. Cep AWP silahının doğruluğu geliştirilip, iyileştirildi. M4A1-S tüfeğinin fiyatı düşürüldü.  Oyun içinde çok fazla kullanılmayan silahlar Tec-9 ve Bizon silahlarıdır. Yeni güncelleme ile Tec-9 silahı ve Bizon silahında ufak çaplı değişiklikler yapılmıştır. Bununla birlikte birçok harita güncellenerek yenilenmiştir. Inferno haritasında yeni güncellemeler yapılmıştır. Bu güncelleme sayesinde bomba bölgesinden gelen saldırıların engellenebilmesi sağlanmıştır. Önemli haritalardan olan Anubis haritası üzerinde birçok yenilikler eklenmiştir. Haritaya eklenen yenilikler ile harita rekabetçi mod özelliği kazanmıştır. Office haritası içeriğine ”Sigara İçilmez” uyarıları eklendi. İçecek makineleri yenilendi. Oyun içindeki mutfak alanı yeniden düzenlendi. Overpass haritasında ise bombalama zemininde değişiklik yapıldı. Harita aydınlatma düzeni yenilendi. Mirage haritasında ufak çaplı değişiklikler ve iyileştirmeler yapıldı. Cs: Go oyununa gelen yeni güncelleme ile arabanın arka tarafında bulunan oyuncağın ayağının görünmemesi sağlanmıştır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir